Loading color scheme

AKCESORIA DO PERGOLI 

Oświetlenie LED 

Jedną z opcji dodatkowego wyposażenia pergoli jest oświetlenie dzięki któremu możemy korzystać z pergoli do późnego wieczora.  W zależności od modelu pergoli oświetlenie może być zamontowane w różnych miejscach: w postaci punktów LED lub listwy LED w belkach przeciwwietrznych, lamelach, w krokwiach czy po obwodzie dachu pergoli. Dodatkowym atutem jest funkcja ściemniacza - regulacja natężenia światła. 

Panele przesuwne 

Boki pergoli również możemy rozbudować poprzez dołożenie systemów przesuwnych. W celu osłonięcia się od wiatru, deszczu i słońca proponujemy zastosowanie osłon bocznych. Ze względu na różne upodobania klientów proponujemy poniższe rozwiązania:
- szyby ramowe lub bezramowe 
- panele przesuwne aluminiowe
- panele przesuwne z lamelami z drewna cedrowego stałe lub obracane w zakresie 0 - 90 stopni
W zależności od wybranego systemu, wysokość i szerokość są dobrane pod konkretny wymiar pergoli. 

Rolety pionowe 

Screeny - rolety pionowe do zastosowania typowo zewnętrznego. Jest to jeden z najczęściej wybieranych systemów przesłon bocznych. Rolety pionowe screen nie tylko mogą być montowane na pergoli ale także na oknach. Jest to świetna alternatywa dla zwykłych rolet zewnętrznych. 
Główną zaletą screenów to ochrona przed promieniami słonecznymi. Niewątpliwie system gwarantuje możliwość korzystania z tarasu nawet w niesprzyjających warunkach. Dodatkowo dzięki roletom pionowym możemy odseparować wnętrze pergoli od otoczenia. Splot tkaniny jest na tyle gęsty, że może działać także jako moskitiera. 
Tkaniny screenów wykonane są z wysokogatunkowego poliestru lub włókna szklanego. Na rynku dostępne są różnej przepuszczalności i przezierności tkaniny. W większości przypadków screeny dodatkowo wyposażone są w system ZIP - wówczas materiał wpięty jest do prowadnicy na zasadzie zamka błyskawicznego. Takie rozwiązanie powoduje, że nie ma prześwitów pomiędzy materiałem a prowadnicą. Ponadto, poszycie jest doskonale napięte co powoduje, że świetnie zatrzymuje podmuchy wiatru.

Sunbreaker 

Sunbreaker 210 to system boczny posiadający dwa profile boczne do których wpinane są aluminiowe lekko zaokrąglone lamele. Poprzeczne pióra obracają się w zakresie 0-90 stopni. System może być zamontowany w poziomie lub pionie. 
Sunbreaker 210 dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu spełnia kilka funkcji: 
- blokuje powiewy wiatru 
- chroni przed nadmiernym słońcem.
System sterowany jest ręcznie za pomocą uchwytu lub jako opcja dodatkowa przez silnik przewodowy lub radiowy. 

Promienniki ciepła 

Niewątpliwie jedną z opcji wydłużającą czas spędzony w ogrodzie pod pergolą jest promiennik ciepła, który jest doskonałym rozwiązaniem na chłodniejsze dni. Promiennik emituje fale podczerwieni ogrzewając obszar w który jest skierowany.
Dane techniczne:
- moc promiennika - 500 - 2000 W
- moc grzewcza 10 - 16 m2 
- montaż promiennika na wsporniku do ściany lub bezpośrednio do pergoli
- sterowanie za pomocą pilota
- odporny na warunki atmosferyczne

telefon: 791 65 53 38 ; 508 89 65 14 , mail: biuro@twojamarkiza.pl lub wiadomości za pośrednictwem poniższego formularza.
Dziękujemy bardzo za przesłanie wiadomości Something went wrong, please try again later. Please enter a correct Captcha answer.